بیمارستان بوستان اهواز

در تاریخ 97/10/22 ، مراسم ولادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار با حضور جمعی از جانبازان معزز، سرپرست محترم بیمارستان و جمعی از همکاران بخش درمان و اداری، از ساعت 10:15 لغایت 11:30 در فضای سبز بیمارستان برگزار شد. میهمان ویژه مراسم جناب آقای فرجیان ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران بود.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط همکار ارجمند جناب آقای کریمی شروع شد و پس از ادای احترام به سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای مدیری سرپرست بیمارستان و آقای فرجیان مدیرکل محترم بنیاد شهید وامور ایثارگران به ایراد سخنرانی و تبریک این روز بزرگ پرداختند. در ادامه مراسم همکار محترم جناب آقای آشتیانی با خواندن یک آواز محلی سبب شادی جمع حاضر شد. پس از آن مسابقات کوتاه ومفرحی بین همکاران برگزار شد و به رسم یادبود هدایایی به شرکت­کنندگان تقدیم شد. در ادامه، مراسم با خوانندگی  آقای رضا گلابوند، که به دعوت دست اندرکاران برپایی مراسم تشریف آورده بودند، ادامه پیدا کرد و در نهایت از پرستاران نمونه بیمارستان تجلیل و تشکر به عمل آمد و لوح تقدیری به ایشان تقدیم شد.

این مراسم با مدیریت سرکار خانم جاسمی و همکاری پرسنل مرکز روزانه برگزار شد. مجری مراسم جناب آقای بهمن زبیدی و اجرای موسیقی مراسم با آقای شایان عظیمی بود.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 22 دی 1397     بازدید ها: 223     دسته: اخبار     
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه